VILA ZDRAVKO

Ubytovanie Chorvátsko Omiš
Ubytovanie VILA ZDRAVKO*** - fotogaléria

Poloha: Vila leží v mestečku Duće na Omišskej riviére, približne 20 km od mesta Split. Centrum mesta Omiš je asi 2300 m. Krásna, až 4 km dlhá piesková pláž sa nachádza 50 m od vily.

Služby, šport, zábava: parkovanie, práčovňa. V blízkosti: reštaurácie, trhovisko a obchody, bohatá ponuka výletov a exkurzií do okolia, športové aktivity (rafting, kanoe, kajak, potápanie, lezenie, paintball). Možnosť pobytu s domácim miláčikom za poplatok.

Ubytovanie:

4x Štúdio/2+1 – 2-lôžková miestnosť s plne vybaveným kuchynským kútom, rozkladací gauč pre 1 osobu, výhľad na more. Štúdiá sú situované na 1. a 2. poschodí.

2x Štúdio/2+2 – 2-lôžková miestnosť s plne vybaveným kuchynským kútom, rozkladací gauč pre 2 osoby, výhľad na more. Štúdiá sa nachádzajú na 1. a 2. poschodí.

1x Štúdio 1C/2+2 – 2-lôžková miestnosť s plne vybaveným kuchynským kútom, rozkladací gauč pre 2 osoby, výhľad na more. Štúdio sa nachádza na 3. poschodí a je priestrannejšie.

6x App/2+2 – 2-lôžková izba, obývacia miestnosť s plne vybavenou kuchyňou, rozkladací gauč pre 2 osoby. Apartmány sú umiestnené na 1., 2. a 4. poschodí. Štyri apartmány majú výhľad na more.

1x App/2+3 – 2-lôžková spálňa s jedným samostatným lôžkom, obývacia miestnosť spojená s plne vybavenou kuchyňou, rozkladací gauč pre 2 osoby, dva balkóny, jeden s výhľadom na more.

Všetky štúdiá a apartmány majú plne vybavenú kuchynku, stôl so stoličkami, kúpeľňu/WC, klimatizáciu, TV, WiFi a balkón.

Stravovanie: individuálne.

Pláž: piesková, 50 m.

NikSlovakia Katalóg 2020 Katalóg 2022