Apartmány AMARIN

****
Ubytovanie Apartmány AMARIN**** - fotogaléria

Poloha: Amarin Resort sa nachádza na priestrannej ploche obklopenej bohatou a krásne upravenou vegetáciou a pri  krásnej bielej pláži. Amarin ponúka zrekonštruované a pohodlne zariadené apartmány. Rezort je bohatý na športové vyžitie a zábavné zariadenia a kvalitné reštaurácie.   .
Služby, šport, zábava: reštaurácia, taverna, pizzeria, snack bar, supermarket, TV sála, vonkajší bazén, detský bazén, kaderníctvo, masáže a trezor na recepcii (za poplatok),  bezplatné a nestrážené parkovisko, tobogan, požičovňa člnov, windsurfingov, vodných bicyklov, potápanie, tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, plážový volejbal, vodné športy, denné a večerné animácie pre deti aj dospelých, terasa s tanečnou hudbou, diskotéka.

Ubytovanie:

Renovované app. „B“****:

Štúdio/2 – jedna miestnosť s dvomi lôžkami, kuchynským kútom, kúpeľnou/WC, sušičom na vlasy, klimatizáciou, SAT/TV, telefónom, trezorom, mikrovlnnou rúrou, kávovarom a terasou.

Štúdio/3 – jedna miestnosť s tromi lôžkami, kuchynským kútom, kúpeľnou/WC, sušičom na vlasy, klimatizáciou, SAT/TV, telefónom, trezorom, mikrovlnnou rúrou, kávovarom a terasou.

App/B4 – spálňa pre 2 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, kúpeľňa/WC, klimatizácia, SAT/TV, telefón, trezor, mikrovlnná rúra, kávovar, sušič na vlasy, terasa. Dva apartmány sú prispôsobené invalidným klientom. Na vyžiadanie možnosť domáceho zvieratka za poplatok.

App/N4 – 1 spálňa pre 2 osoby, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa/WC, klimatizácia, SAT/TV, Wi-fi, telefón, trezor, mikrovlnná rúra, umývaka riadu, kávovar, sušič na vlasy, terasa (rekonštruované v r. 2013) .

App/N5  – jedna 2-lôžková spálňa, jedna 1-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, kúpeľňa/WC, klimatizácia, SAT/TV, WI-fi, telefón, trezor, mikrovlnná rúra, umávačka riadu,  kávovar, sušič na vlasy, terasa (rekonštruované v r. 2013).

Stravovanie: štúdiá – polpenzia formou bufetových stolov, individuálne, apartmány - individuálne.

Pláž: kamenistá s upravenými plochami na slnenie, cca 100 – 250 m. Pláž bola za čistotu mora ocenená „Modrou vlajkou“.

NikSlovakia Katalóg 2020 Katalóg 2022