Solaris Villas KORNATI

****
Ubytovanie Solaris Villas KORNATI**** - fotogaléria
Poloha: Solaris Beach Resort sa nachádza na malom polostrove, obklopený je zeleňou. Vzdialenosť od Šibeniku je cca 6 km,  dostupnosť miestnou dopravou. Villas Kornati sa nachádzajú medzi kempom a jachtovým prístavom.

Služby, šport a zábava: V rezorte Solaris nájdete množstvo reštaurácií a kaviarní, wellness, SPA centrum a aquapark s bazénmi, tobogán, detský klub, bohatú ponuku aktivít a atrakcií, napr. vodné športy, stolný tenis, zumba, salsa, joga, volejbal, mini golf (za príplatok), open air cinema, hudobné a tanečné programy, Solaris Express train. Parkovanie pre jedno auto v cene.

Ubytovanie:

App/2+2 spálňa s poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s dvomi lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa s WC, TV/SAT, telefón, klimatizácia/kúrenie, balkón. Max. obsadenosť 2 dospelé osoby a 2 detí do 12 rokov.

App/3+2 spálňa s manželskou posteľou, izba s poschodovou posteľou pre 2 deti do 12 rokov alebo jedným samostatným lôžkom, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 deti do 12 rokov, kuchynský kút, kúpeľňa s WC, WC, TV/SAT, telefón, klimatizácia, 2 balkóny. Max. obsadenosť 3 dospelé osoby a 2 detí do 12 rokov.

App/4+3 spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom pre dieťa do 12 rokov, izba s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 deti 12 rokov, kuchynský kút, kúpeľňa s WC, kúpeľňa s vaňou, telefón, TV/SAT, klimatizácia/kúrenie, 2 balkóny. Max. obsadenosť 4 dospelé osoby a 3 detí do 12 rokov.

Stravovanie: individuálne, možnosť dokúpenia raňajok, polpenzie v komplexe Solaris.

Pláž: kamenistá, betónová a okruhliaková, cca 50 m.


Wellness & Spa Centrum:
celodenný lístok do Wellness & Spa (vstup na kryté bazény, posilňovňa, sauna) - 10€/osoba nad 14 rokov
celodenný lístok na detský bazén pre deti vo veku 3-13 rokov - 7€/os. (deti do 3 rokov zdarma)

NikSlovakia Katalóg 2020 Katalóg 2022