Rezort RESNIK

**
Ubytovanie Rezort RESNIK - fotogaléria

Poloha: Komplex sa nachádza v rekreačnom areáli Kaštelanskej riviéry v mestečku Kaštel Štefalič priamo na pláži v pekne upravenom parku, približne 5 km od Trogiru, 2 km od letiska Split a 15 km od Splitu. Hotel pozostáva z hlavnej budovy a bungalovov.

Služby, šport, zábava: recepcia, reštaurácia, bar, plážový bar, Wifi zdarma na recepcii a pri bare, detské ihrisko, športové aktivity (stolný tenis, futbal, basketbal, hádzaná), tenisové kurty za poplatok, plážový volejbal, škola potápania, požičovňa bicyklov, čistiareň, kopírovacie služby, doktor na telefóne, požičovňa aut, obchod so suvenírmi, ponuka výletov a exkurzií do okolia.

Ubytovanie:

Izby 1/2 – dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa/WC, SAT TV, telefón (za poplatok), balkón alebo terasa, čiastočný výhľad na more alebo na park. Niektoré izby majú aj klimatizáciu.

Bgw/2+2 (24 m²) – jedna miestnosť s dvomi pevnými lôžkami a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa s WC, TV, terasa.

Bgw/2+2 (28 m²) jedna miestnosť s dvomi pevnými lôžkami a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa s WC, TV, terasa.

Bgw Suite (28 m²) – dve spálne, kúpeľňa s WC, TV, terasa.

Stravovanie: all inclusive – raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov, zmrzlina pre deti (o 16:00 hod., okrem soboty), nápoje (10.00 – 22.00 hod.: voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno).

Pláž: kamenistá s pozvoľným vstupom do mora, kamenistá s betónovými plochami na slnenie. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok. Taktiež je za poplatok konzumácia jedál a nápojov v plážovom bare.

NikSlovakia Katalóg 2020 Katalóg 2021