NikSlovakia

Firma CK N.I.K. Slovakia vznikla v roku 1990 na základe živnostenského oprávnenia. Ako fyzická osoba pôsobila do roku 1998. Predmetom činnosti bola reklama, propagácia a sprostredkovanie tovarov. V roku 1995 rozšírila predmet činnosti o podnikanie v cestovnom ruchu ako cestovná kancelária. Hlavným produktom bola ponuka pobytov v Rakúsku (Pitztal – Kaprun). V rokoch 1996 – 1998 rozšírila svoju ponuku o Chorvátsko, Taliansko a Španielsko.

 

 

V roku 1998 nasledovalo pretransformovanie na N.I.K. Slovakia spol. s r.o. Medzi hlavné produkty patria Chorvátsko, Bulharsko, Taliansko, Rakúsko a Slovensko.

 

Od roku 1996 je cestovná kancelária poistená pre prípad úpadku. Samozrejmosťou je, že CK N.I.K. Slovakia je stálym členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií (SACK), členom Klubu touroperátorov a od roku 2004 je členom Klubu „10“ - členmi tohto klubu sú cestovné kancelárie, ktoré na trhu pôsobia dlhšie ako 10 rokov.

 

CK má cca 320 províznych predajcov na celom Slovensku. V roku 2001 získala diplom za umiestnenie v desiatke najlepších touroperátorov na Slovensku. Od roku 2004 patrí medzi šiestich najväčších touroperátorov na Chorvátsko v Slovenskej republike. Svoje produkty - hlavne Slovensko (Štúrovo, Banská Štiavnica) - ponúka aj zahraničným klientom z Chorvátska, Českej republiky, Maďarska, Poľska, Nemecka a iných štátov. Od roku 2003 spolupracuje s českými cestovnými kanceláriami a agentúrami. CK N.I.K. Slovakia je jednou z mála cestovných kancelárií, ktoré v minulom roku využívali okrem iných i železničnú dopravu.Hlavným produktom činnosti je ponuka Chorvátska, ponúka cca 100 destinácií v celom Chorvátsku a poskytovanie ubytovania vo vlastným ubytovacích zariadeniach v atraktívnych strediskách na Slovensku – Štúrovo a Banská Štiavnica. Pri obsadzovaní našich objektov spolupracujeme so známymi českými cestovnými kanceláriami  Atis, Tipatour, ČD Travel, Firo Tour, Slan tour, Kontakt Moravia, ROS.BR, DCK Rekrea Ostrava.

 

Od roku 2005 pôsobí aj v oblasti leteckej dopravy do Chorvátska na linkách: BA – Zadar, BA – Split a BA – Dubrovnik.

 

Naše produkty ponúkajú aj internetoví predajcovia: INVIA.SK, INVIA.CZ, Hellas TRavel, ZÁJAZDY.SK, ZÁJAZDY.CZ.

 

Referencie firmy: medzi našich stálych klientov patria firmy Volkswagen Slovakia a.s., Volkswagen finančné služby a.s., Slovenská sporiteľňa a.s., VÚB a.s., ČSOB a.s., Tatra banka a.s., Červený kríž, Ministerstvo financí, IZOMAT Nová Baňa, Štátne lesy a.s. a rôzne školy a inštitúcie.Pre klientov poskytujeme výhodné zľavy a taktiež možnosť kúpiť si dovolenku na splátky.

 

 

Vážení zákazníci,

 

prosíme Vás, aby ste sa podrobne oboznámili so všetkými uvedenými pokynmi a odporúčaniami, ako aj so Všeobecnými zmluvnými podmienkami N.I.K. Slovakia, spol. s r.o., pretože svojim podpisom na zmluve o obstaraní zájazdu potvrdzujete, že ste sa s nimi oboznámili a stávajú sa pre Vás záväzné.

 
NikSlovakia Katalóg 2020 Katalóg 2021
Vyhľadať Ubytovanie
Krajina
Typ
Odchod
Príchod
Cena do