NikSlovakia

Firma CK N.I.K. Slovakia vznikla v roku 1990 na základe živnostenského oprávnenia. Ako fyzická osoba pôsobila do roku 1998. Predmetom činnosti bola reklama, propagácia a sprostredkovanie tovarov. V roku 1995 rozšírila predmet činnosti o podnikanie v cestovnom ruchu ako cestovná kancelária. Hlavným produktom bola ponuka pobytov v Rakúsku (Pitztal – Kaprun). V rokoch 1996 – 1998 rozšírila svoju ponuku o Chorvátsko, Taliansko a Španielsko.

 

 

V roku 1998 nasledovalo pretransformovanie na N.I.K. Slovakia spol. s r.o. Medzi hlavné produkty patria Chorvátsko, Bulharsko, Taliansko, Rakúsko a Slovensko.

 

Od roku 1996 je cestovná kancelária poistená pre prípad úpadku. Samozrejmosťou je, že CK N.I.K. Slovakia je stálym členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií (SACK), členom Klubu touroperátorov a od roku 2004 je členom Klubu „10“ - členmi tohto klubu sú cestovné kancelárie, ktoré na trhu pôsobia dlhšie ako 10 rokov.

 

CK má veľký počet províznych predajcov na celom Slovensku. V roku 2001 získala diplom za umiestnenie v desiatke najlepších touroperátorov na Slovensku. Od roku 2004 patrí medzi šiestich najväčších touroperátorov na Chorvátsko v Slovenskej republike. Svoje produkty - hlavne Slovensko (Štúrovo, Banská Štiavnica) - ponúka aj zahraničným klientom z Chorvátska, Českej republiky, Maďarska, Poľska, Nemecka a iných štátov. Od roku 2003 spolupracuje s českými cestovnými kanceláriami a agentúrami. CK N.I.K. Slovakia je jednou z mála cestovných kancelárií, ktoré v minulom roku využívali okrem iných i železničnú dopravu.Hlavným produktom činnosti je ponuka Chorvátska, ponúka cca 100 destinácií v celom Chorvátsku a poskytovanie ubytovania vo vlastným ubytovacích zariadeniach v atraktívnych strediskách na Slovensku – Štúrovo a Banská Štiavnica. Pri obsadzovaní našich objektov spolupracujeme so známymi českými cestovnými kanceláriami  Atis, Tipatour, ČD Travel, Firo Tour, Slan tour, DCK Rekrea Ostrava.

 

Od roku 2005 pôsobí aj v oblasti leteckej dopravy do Chorvátska na linkách: BA – Zadar, BA – Split a BA – Dubrovnik.

 

Naše produkty ponúkajú aj internetoví predajcovia: INVIA.SK, INVIA.CZ,PROFI TOUR ,CESYS, ZÁJAZDY.SK, ZÁJEZDY.CZ.

 

Referencie firmy: medzi našich stálych klientov patria firmy Volkswagen Slovakia a.s., Volkswagen finančné služby a.s., Slovenská sporiteľňa a.s., VÚB a.s., ČSOB a.s., Tatra banka a.s., Červený kríž, Ministerstvo financí, Štátne lesy a.s. a rôzne školy a inštitúcie.Pre klientov poskytujeme výhodné zľavy a taktiež možnosť kúpiť si dovolenku na splátky.

 

 

Vážení zákazníci,

 

prosíme Vás, aby ste sa podrobne oboznámili so všetkými uvedenými pokynmi a odporúčaniami, ako aj so Všeobecnými zmluvnými podmienkami N.I.K. Slovakia, spol. s r.o., pretože svojim podpisom na zmluve o obstaraní zájazdu/zmluve o službe alebo pobyte potvrdzujete, že ste sa s nimi oboznámili a stávajú sa pre Vás záväzné.

 
Ponuka 2023 v príprave
Vyhľadať Ubytovanie
Krajina
Typ
Odchod
Príchod
Cena do