MOBILE HOMES BELVEDERE

Ubytovanie MOBILE HOMES BELVEDERE - fotogaléria

Poloha: MH sa nachádzajú cca 50 m od pláže v stredisku Seget Vranjica, čo je 5 km od Trogiru, 30 km od Splitu. Turistické stredisko „Vranjica Belvedere“ pozostáva z kempu a apartmánov, ktoré sú kaskádovito postavené s krásnym výhľadom na more.

Služby, šport a zábava: reštaurácia na pláži (večer s hudbou), pizzeria, supermarket, zmenáreň, práčovňa, tenisové kurty, stolný tenis, detské ihrisko, vonkajší bazén, vodné športy, šport bar, lobby bar, beach bar, obchod so suvenírmi, cukráreň, WiFi, bohatý celodenný a večerný program pre deti i dospelých od 1.4. do 30.9., živá hudba, masáže počas hlavnej sezóny.

Ubytovanie:

MH/4+2 ( superior 20 m. od mora/standard 50+-150 m od mora)– dve spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom (pre dospelú osobu a dieťa do 12 rokov alebo pre dve deti do 12 rokov) a kuchynským kútom, dve sprchy a 2 xWC, SAT TV, klimatizácia/kúrenie, terasa.

Stravovanie: individuálne.

Pláž: okruhliaková, cca 50-100 m.

Cenník MOBILE HOMES BELVEDERE
Počet osôb v autobuse
Cena zahŕňa:
postelné prádlo, spotrebu vody a elektriny, parkovanie ( na centralnom parovisku), prenájom mh na 7 nocí, klímu, cena je s dph,
Povinné príplatky:
Cena nezahŕňa:
pobytovú taxu cca 15€/os.tyždeň (platí sa na mieste), cestovné poistenie , registračný poplatok 1€/os.-jednorazové (platí sa na mieste), poplatok za záverečné upratanie 60,-€ (plati sa na mieste) povinnÉ, príplatok za psa 10€/deň (platí sa na mieste),
Nezáväzná rezervácia
Meno: Priezvisko: Telefón: E-mail: Správa pre nás:
NikSlovakia Katalóg 2020 Katalóg 2022