Hotel MEDITERAN

***
Ubytovanie Hotel MEDITERAN*** - fotogaléria

Poloha: nachádza sa priamo pri mori, od ktorého ho oddeľuje len promenáda, cca 15 minút pešou chôdzou od centra Crikvenice.

Služby, šport, zábava: klimatizovaná reštaurácia so zimnou záhradou, 2 výťahy, lobby bar, aperitív bar, terasa, snack bar na pláži, vnútorný bazén so sladkou vodou (počas letnej sezóny je zatvorený), vonkajší bazén s terasou na slnenie, ležadlá a slnečníky (za poplatok 2,5 €), sauna, masáže, parkovanie na nestráženom parkovisku pri hoteli (zdarma) alebo v garáží za poplatok 10 ,-€/deň.

Ubytovanie:

Izby Štandard - 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa/WC, SAT/TV, telefón. Izby strana more majú balkón, izby strana park sú bez balkóna aj s balkónom. Klimatizácia na vyžiadanie za poplatok 4,- €/deň (platí sa na mieste).

Izby Superior – klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa/WC, SAT/TV, telefón, trezor na recepcii, balkón, strana park alebo more.

Štúdiá Superior 2+1 a 2+2 – jedna miestnosť s dvomi základnými lôžkami a jednou príp. dvomi prístelkami, kúpeľňa/ WC, telefón, SAT/TV, klimatizácia, trezor na recepcii, balkón.
Info o cenách izieb Superior a štúdia Superior na vyžiadanie v CK.

Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov, večere možné za doplatok.

Pláž: štrková a skalnatá s betónovými plochami na slnenie, cca 100 m.

 

NikSlovakia Katalóg 2020 Katalóg 2022