Hotel KORNATI

****
Ubytovanie Hotel KORNATI **** - fotogaléria
-10% AKCIA

Poloha: Hotel sa nachádza vedľa hotela Ilirija, na mestskej promenáde a približne 50 m od mora. Hotel je po rekonštrukcii, plne klimatizovaný.

Služby, šport a zábava: recepcia, reštaurácia, terasa, bar s terasou, živá hudba vo večerných hodinách, wellness centrum a kozmetický salón Salvia (sauna, relaxačná zóna a fitnes v cene na rezerváciu), vonkajší bazén pred hotelom Adriatic, detské ihrisko, animačný program pre deti i dospelých, Wifi, parkovanie (za doplatok), hotelový prístav (za doplatok). Na pláži je bohatá ponuka vodných športov, športovej a rekreačnej zábavy: vonkajší bazén s morskou vodou, aqua park na mori, tobogan, detské pieskovisko, detský bazén, animácie pre deti aj dospelých, tenisové kurty, minigolf, volejbal, chodníky pre jogging, cyklistické chodníky, aerobik, stolný tenis, ihrisko na loptové hry a pod., ako aj ponuka výletov, atrakcií, prenájom áut, bicyklov, skútrov, člnov a i.

Ubytovanie:

Comfort – dvojlôžková izba, kúpeľňa/WC, fény, klimatizácia, SAT-TV, rádio, Wifi, trezor, minibar (za príplatok), telefón, centrálne kúrenie, francúzske okno, strana park. Na prianie klienta je do izby možné pridať prístelku, na úkor priestoru.

Superior – dvojlôžková izba s možnosťou prístelky, kúpeľňa/WC, fén, klimatizácia, SAT TV, rádio, Wifi, trezor, minibar, telefón, balkón s posedením, strana more.

Comfort + – dvojlôžková izba s možnosťou prístelky, kúpeľňa/WC, fén, klimatizácia, SAT TV, rádio, Wifi, trezor, minibar, telefón,  strana park.

Stravovanie: polpenzia (raňajky a večere) formou bufetových stolov.

Pláž: okruhliaková - 50 m, piesková - 300 m.

Cenník Hotel KORNATI ****
Počet osôb v autobuse
Dieťa 7-12 rokov na prístelke
Osoba nad 15 rokov na prístelke
Dieťa 12-15 rokov na prístelke
Dieťa do 7 rokov na prístelke
Cena zahŕňa:
ubytovanie na osobu na 7 nocí, polpenziu, cena je s dph,
Povinné príplatky:
turistickú taxu 19 €/týždeň/os. od 18 r, turistickú taxu 9,50 €/týždeň/dieťa 12-18 r.,
Cena nezahŕňa:
cestovné poistenie , parkovanie 6-8€/deň (platí sa na mieste), príplatok za psa 20,-€/deň (platí sa na mieste),
Nezáväzná rezervácia
Meno: Priezvisko: Telefón: E-mail: Správa pre nás:
Ponuka 2023 v príprave