Hotel ADRIATIC

***
Ubytovanie Hotel ADRIATIC *** - fotogaléria

Poloha: Hotel sa nachádza vedľa hotela Ilirija v borovicovom háji, priamo na pláži v blízkosti športovo-rekreačného areálu, od centra mesta vzdialený asi 100 m. Hotel je po rekonštrukcii, plne klimatizovaný.

Služby, šport a zábava: recepcia, reštaurácia, terasa, bar s terasou, živá hudba vo večerných hodinách, wellness centrum a kozmetický salón Salvia (sauna, relaxačná zóna a fitnes v cene na rezerváciu), vonkajší bazén pred hotelom s vírivkou, detský bazén. detské ihrisko a pieskovisko, animačný program pre deti i dospelých, Wifi, parkovanie (za doplatok), hotelový prístav (za doplatok). Na pláži je bohatá ponuka vodných športov, športovej a rekreačnej zábavy: vonkajší bazén s morskou vodou, aqua park na mori, tobogan, animácie pre deti aj dospelých, tenisové kurty, minigolf, volejbal, chodníky pre jogging, cyklistické chodníky, aerobik, stolný tenis, ihrisko na loptové hry a pod., ako aj ponuka výletov, atrakcií, prenájom áut, bicyklov, skútrov, člnov a i.

Ubytovanie:

Comfort – dvojlôžková izba, kúpeľňa/WC, fén, klimatizácia, SAT TV, rádio, Wifi, minibar, telefón, francúzske okno, strana more.

Superior – dvojlôžková izba, kúpeľňa/WC, fén, klimatizácia, SAT TV, rádio, Wifi, minibar, telefón, balkón s posedením, strana more.
Vzhľadom na veľkosť izieb sa neodporúča prístelka, ale na žiadosť klienta je možné pridať jedno dodatočné lôžko.

Stravovanie: polpenzia (raňajky a večere) formou švédskych stolov.

Pláž: okruhliaková - 50 m, piesková - 300 m.

NikSlovakia Katalóg 2020 Katalóg 2020