Hotel ADRIATIC

***
Ubytovanie Hotel ADRIATIC *** - fotogaléria
-10% AKCIA

Poloha: Hotel sa nachádza vedľa hotela Ilirija v borovicovom háji, priamo na pláži v blízkosti športovo-rekreačného areálu, od centra mesta vzdialený asi 100 m. Hotel je po rekonštrukcii, plne klimatizovaný.

Služby, šport a zábava: recepcia, reštaurácia, terasa, bar s terasou, živá hudba vo večerných hodinách, wellness centrum a kozmetický salón Salvia (sauna, relaxačná zóna a fitnes v cene na rezerváciu), vonkajší bazén pred hotelom s vírivkou, detský bazén. detské ihrisko a pieskovisko, animačný program pre deti i dospelých, Wifi, parkovanie (za doplatok), hotelový prístav (za doplatok). Na pláži je bohatá ponuka vodných športov, športovej a rekreačnej zábavy: vonkajší bazén s morskou vodou, aqua park na mori, tobogan, animácie pre deti aj dospelých, tenisové kurty, minigolf, volejbal, chodníky pre jogging, cyklistické chodníky, aerobik, stolný tenis, ihrisko na loptové hry a pod., ako aj ponuka výletov, atrakcií, prenájom áut, bicyklov, skútrov, člnov a i.

Ubytovanie:

Comfort – dvojlôžková izba, kúpeľňa/WC, fén, klimatizácia, SAT TV, rádio, Wifi, minibar, telefón, francúzske okno, strana more.

Superior – dvojlôžková izba, kúpeľňa/WC, fén, klimatizácia, SAT TV, rádio, Wifi, minibar, telefón, balkón s posedením, strana more.
Vzhľadom na veľkosť izieb sa neodporúča prístelka, ale na žiadosť klienta je možné pridať jedno dodatočné lôžko.

Stravovanie: polpenzia (raňajky a večere) formou švédskych stolov.

Pláž: okruhliaková - 50 m, piesková - 300 m.

Cenník Hotel ADRIATIC ***
Počet osôb v autobuse
Dieťa do 7 rokov na prístelke
Dieťa vo veku 7-12 rokov na prístelke
Osoba nad 15 rokov na prístelke
Dieťa vo veku 12-15 rokov na prístelke
Cena zahŕňa:
ubytovanie na osobu na 7 nocí, polpenziu, cena je s dph,
Povinné príplatky:
turistickú taxu 19 €/týždeň/os. od 18 r., turistickú taxu 9,50 €/týždeň/dieťa 12-18 r.,
Cena nezahŕňa:
cestovné poistenie , príplatok za psa 20,-€/deň - na vyžiadanie (platí sa na mieste), parkovanie 6- 8 € (platí sa na mieste),
Nezáväzná rezervácia
Meno: Priezvisko: Telefón: E-mail: Správa pre nás:
Ponuka 2023 v príprave