GORAN

****
Ubytovanie GORAN - fotogaléria

Poloha:  nachádza v tesnej blízkosti cetra mesta Podgora. Ide o modernú vilu položenú v tichom prostredí približne 100 metrov od mora. Okolo domu sa rozprestiera rôznorodá zeleň.

Služby, Šport, Zábava: Vila garantuje parkovacie miesto v jej blízkosti, Wifi pripojenie na internet, Satelitnú TV, možnosť grilovania počas pobytu a priestory na sedenie. Na neďalekej pláži sú sprchy pre návštevníkov. Interiér je čerstvo renovovaný pre spríjemnenie pobytu v meste. Klimatizácia je zahrnutá v cene ubytovania.

Ubytovanie:
App/4
Comfort – Tento apartmán sa nachádza na prízemí vily. Má dve izby  s manželskou posteľou a každá izba má vlastnú kúpeľňu. Jedna s vaňou, druhá má sprchový kút. Ďalej tento apartmán má kuchyňu s umývačkou mikrovlnnou rúrou a mrazničkou, veľkú obývaciu izbu s pohovkou, ktorá môže slúžiť ako lôžko pre jenu osobu. Apartmán má oddelený vchod a terasu s výhľadom na more.

App/2 Comfort – Sa nachádza na prízemí vily. Návštevníkom tento apartmán ponúka jednu izbu s manželskou posteľou, kúpeľňu, kuchyňu a obývaciu izbu. Celý byt je vybavený z kvalitného nábytku a súčasťou apartmánu je balkón s výhľadom na more, kde si môžete pokojne užívať svoju dovolenku.

Stravovanie: individuálne

Pláž:
Najbližšia pláž je približne 100 metrov. Ide o okruhliakovú pláž v príjemnom chládku so sprchami pre návštevníkov.

 

 

Ponuka 2023 v príprave