Depandasy hotela Bellevue

***
Ubytovanie Depandasy hotela Bellevue - fotogaléria

Poloha: Dep. hotela Bellevue sa nachádzajú len 50 metrov od hotela Bellevue v mestečku Orebić na polostrove Pelješac. Depandansy vzdialené cca 50 m od kamienkovej pláže a asi 600 m od centra mesta.
Služby: Možnosť využitia hotel. služieb: klimatizovaná bufetová reštaurácia s terasou, bufetová reštaurácia „Rondela“ s otvorenými terasami nad plážou (pre hostí ubytované v depandansoch), 1xždenne tematické gastronomické večery (napr. Dalmatský večer), využitie vonkajšieho bazénu a detského bazénu so sladkou vodou, lehátka a slnečníky zdarma na terase pri bazéne, animačnýprogram (každodenné aktivity predeti a dospelých ), denní a večerní program, 1x týždenne tematické hudobné večery v období (jún - september), stolní tenis, detské ihrisko,bezplatné parkovanie, Wifi internet na izbách a verejných priestoroch.

Ubytovanie:

Izba 1/2dvojlôžková izba s manželskou posteľou, kúpelňa so sprchou a WC, LCD TV, telefón, Wifi, klimatizácia,balkón svýhľadom na more.

Izba 1/2+1 Superiordvojlôžková izba s možnosťou prístelky (rozkladacia pohovka), kúpelňa so sprchou a WC, LCD TV, telefón, Wifi, klimatizácia, balkón s výhľadom na more.

Stravovanie: All inclusive light - raňajky, obedy a večere - formou bufetu, počas obedu a večere čapované nápoje (biele/červené víno, pivo, voda, nealko)
Pláž:
kamienková/ okruhliaková pláž pri hoteli, cca 50 m.

NikSlovakia Katalóg 2020 Katalóg 2022