Apartmány BELVEDERE

***
Ubytovanie Apartmány BELVEDERE*** - fotogaléria

Poloha: turistické stredisko obklopené píniovým hájom a stredomorskou vegetáciou sa nachádza v stredisku Seget Vranjica, cca 5 km od Trogiru, 8 km od letiska Split a 30 km od Splitu. Pobrežnou promenádou sa dostanete do 2 km vzdialeného apartmánového komplexu Medena a hotela Medena. Turistické stredisko „Vranjica Belvedere“ pozostáva z kempu a apartmánov, ktoré sú kaskádovito postavené s krásnym výhľadom na more.

Služby, šport a zábava: reštaurácia na pláži (večer s hudbou), pizzeria, supermarket, zmenáreň, práčovňa, tenisové kurty, stolný tenis, detské ihrisko, vonkajší bazén, vodné športy, šport bar, lobby bar, beach bar, obchod so suvenírmi, cukráreň, WiFi, bohatý celodenný a večerný program pre deti i dospelých od 1.4. do 30.9., živá hudba, masáže počas hlavnej sezóny.

Ubytovanie:

App/2+2 – spálňa pre 2 osoby, obývacia miestnosť s dvomi prístelkami (pre dospelú osobu a dieťa do 12 rokov alebo pre dve deti do 12 rokov), s kuchynským kútom, kúpeľňa/WC, SAT TV, telefón, klimatizácia, terasa.

App/4+2 – dve dvojlôžkové spálne, obývacia miestnosť s dvomi prístelkami (pre dospelú osobu a dieťa do 12 rokov alebo pre dve deti do 12 rokov), s kuchynským kútom, kúpeľňa/WC, SAT TV, telefón, klimatizácia, balkón.

Stravovanie: individuálne.

Pláž: okruhliaková, cca 50-100 m.

Cenník Apartmány BELVEDERE***
Počet osôb v autobuse
Cena zahŕňa:
postelné prádlu, spotrebu vody a elektriny, prenájom app na 7 nocí, klímu, cena je s dph,
Povinné príplatky:
Cena nezahŕňa:
cestovné poistenie , pobytovú taxu 15 €/týždeň/os, (platí sa na mieste), poplatok za upratanie app./60-€ (platí sa na mieste), príplatok za psa (platí sa na mieste) 10,-€/deň, registračný poplatok (platí sa na mieste)1,-€ os./jednorazove,
Nezáväzná rezervácia
Meno: Priezvisko: Telefón: E-mail: Správa pre nás:
NikSlovakia Katalóg 2020 Katalóg 2022