Vila Hilda

***
Ubytovanie Vila Hilda - fotogaléria

Poloha: Vila je situovaná na začiatku mesta Podgora, táto nová a moderná vila je iba 200 metrov vzdialená od mora. Vnútrajšok je výrobne rozvrhnutý a každá časť nábytku je starostlivo vybraná tak, aby interiér vyhovel potreby každého.

Služby, Šport, Zábava: Oba apartmány majú oddelené vchody, sú situované smerom k moru,  majú chladničku, SAT TV a zadarmo WiFi. Majiteľ zabezpečuje pre každý apartmán miesto na parkovanie. Je tu aj možnosť osprchovať sa priamo na pláži. Poskytovaná klimatizácia je za menší príplatok.

Ubytovanie:
App/4+1 COMFORT
- Na prízemí sa nachádza apartmán s dvomi 2-lôžkovými spálňami s posteľami v kráľovskej veľkosti, s kuchyňou, obývačkou s možnosťou lôžka pre jedného, s kúpeľnou a s terasou pred apartmánom so stolom vhodným pre nerušenú relaxáciu.

App/4 - Na poschodí  je druhý apartmán s 2-lôžkovými izbami s posteľami v kráľovskej veľkosti, s kuchyňou obývačkou kúpeľňou a balkónom s výhľadom na more.

Stravovanie: Individuálne

Pláž: Najbližšia pláž je vzdialená od vily Hilda približne 200 metrov. Ide o okruhliakovú pláž so sprchami pre návštevníkov.

NikSlovakia Katalóg 2017 Katalóg 2018